Robert Ndrenika ka ditëlindjen, politikani i njohur shqiptar i bën një dedikim special (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:43 10-01-2018 Robert Ndrenika ka ditëlindjen, politikani i njohur shqiptar i bën një dedikim special (FOTO)

Aktori i mirënjohur i kinematografisë dhe skenës së teatrit ka sot ditëlindjen dhe mbush 76 vjeç.

Urimet në adresë të aktorit kanë nisur që në mesnatë, për një jetë të gjatë e të shëndetshme.

Ndër ta është edhe politikani i njohur, deputeti, njëherësh dhe nënkryetari i LSI, Luan Rama, i cili përmes një statusi në facebook i dedikon Ndrenikës një “urim zemre” siç e cilëson ai.

“Një urim zemre për “Artistin e Popullit” Robert Ndrenika në ditën e lindjes:
Jetë të gjatë, shëndet të mirë dhe gëzime e mirësi pafund për ju i dashur Berti, që me artin e dashurinë që na ke falur, na ke dhënë një referencë krenarie!”, shkruan Luan Rama në postimin e rij në rrjetet sociale dhe poston një foto bashkë me aktorin. 

Edhe newsbomb.al bashkohet me urimet e shumta për aktorin e madh. Gëzuar ditëlindjen Robert Ndrenika! 

 

robeert.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090780258178711
array(1) { ["section"]=> string(97) "robert-ndrenika-ka-ditelindjen-politikani-i-njohur-shqiptar-i-ben-nje-dedikim-special-foto-106043" }