Robert Patinson në filmin e ri të ‘Batman’...

Publikuar tek: kulture-art, më 10:38 31-05-2019 Robert Patinson në filmin e ri të ‘Batman’...

Një lajm të madh ka dhënë kompania e filmave ‘Warner Bros’  sipas të cilës në filmin e ri të ‘Batman’, personazhin kryesor do ta ketë aktori i famshëm Robert Patinson.

 

Robert Patinson është i njohur si vampiri i filmave të ‘Twilight’ dhe është pretendenti kryesor për ‘Batmanin’ e ri.

Shumë prej fansave të Batman menjëherë sapo ky lajm u bë i ditur, ngritën një votim në të cilin 70% prej tyrë nuk janë dakord me zgedhjen e aktorit.

Duket se ky votim ka ngritur dyshime në ‘Ëarner Bros’ dhe do të duhet edhe pak kohë deri sa të vendoset se kush do të jetë Batmani i ri...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071909427642822
array(1) { ["section"]=> string(47) "robert-patinson-ne-filmin-e-ri-te-batman-166384" }