Robertit i zbulohet një vajzë jashtëmartesore: Afera ka ndodhur përpara Norës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:25 16-10-2015 Robertit i zbulohet një vajzë jashtëmartesore: Afera ka ndodhur përpara Norës

Bashkëshorti i këngëtares Nora Istrefi , Robert Berisha përveç vajzës së ardhur së fundmi në jetë, Rene, ka edhe një tjetër vajzë të quajtur A.Berisha.

Vogëlushja 9 vjeçare jeton në Londër me të ëmën e saj dhe Telegraf mëson se për këtë është në dijeni edhe Nora.

Megjithatë, i pyetur nëse lajmi se ai ka një tjetër fëmijë, përveç vajzës me Norën, Roberti nuk e pohon dhe as nuk e mohon, por ka paralajmëruar se do të padisë ata që vazhdojnë me këtë histori.

“Gruan time (Norën) e dua shumë, është femra më e bukur në botë për mua. Me të kam një vajzë (Rene) që për mua e ka vlerën më të madhe se vet jeta ime. Afera në fjalë ka qenë shumë kohë përpara Norës. Ndërsa për fotot e publikuara nga pala e kundërt, unë deklarojë se nëse vazhdojnë tendencat negative, do ta padis kompaninë e kondomave (prezervativëve)”, ka thënë ai për Express. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021485090255737
array(1) { ["section"]=> string(82) "robertit-i-zbulohet-nje-vajze-jashtemartesore-afera-ka-ndodhur-perpara-nores-23301" }