Robin Hud

Publikuar tek: foto-e-dites, më 21:50 08-02-2015 Robin Hud

Emergjenca vazhdon po këtë radhë në shpërndarjen e ndihmave. Në 9 ditë të kësaj historie, vetëm një njeri e filloi dhe e mbaroi si një Robin Hud i zonave të përmbytura. Ky është ministri i Bujqësisë Edmond Panariti, dhe këtë karikaturë, e ka bërë enkas për Newsbomb.al, karikaturisti Bujar Kapexhiu. E nën notat e humorit dhe shpëtimtarit, duket se ministrit të Bujqësisë nuk i rri keq kostumi i Robin Hudit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087759494781494
array(1) { ["section"]=> string(14) "robin-hud-2746" }