Robotët e seksit dalin në treg, ja kur pritet të mbërrijnë në Shqipëri

Publikuar tek: bota, më 14:40 09-06-2019 Robotët e seksit dalin në treg, ja kur pritet të mbërrijnë në Shqipëri

Sipas agjensisë ‘Asia Times’ Japonia ka zyrtarizuar qarkullimin e robotëve të seksit në tregun ndërkombëtar.

Robotët janë të dizenjuar që të shërbejnë për kënaqësinë e klientëve dhe sipas një sondazhi 50 % të amerikanëve e konsiderojnë një robot seksi një blerje të mirë.

Gjithsesi analistët dhe psikologët besojnë se qarkullimi i robotëve do të sjellë shumë vështirësi në marëdhëniet seksuale midis individëve dhe më shumë njerëz do ta kenë të vështirë që të krijojnë kontakte seksuale me njërëzit.

Gjithsesi robotët pritet që të vjinë në Shqipëri në fund të muajit gusht dhe me siguri interesi dhe në vendin tonë do të jetë i madh.

62206123_310652386552295_3418401377540374528_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010626077651978
array(1) { ["section"]=> string(76) "robotet-e-seksit-dalin-ne-treg-ja-kur-pritet-te-mberrijne-ne-shqiperi-167541" }