"Rock nën kurorën e ullirit", SURPRIZA të bukura më 8 tetor te Amfiteatri i Tiranës (Mos e humbisni-VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 12:32 29-09-2019

Surpriza të bukura, që nuk duhen humbur do të ketë mbrëmjen e 8 tetorit tek Amfiteatri i Tiranës, shkruan Newsbomb.al.

"Rock nën kurorën e ullirit" është titulluar eventi dhe gjithçka nis në orën 20:00.

"3 muskëtjerët", Elton Deda, Redon Makashi dhe Aleksandër Gjoka do të dhurojnë emocione pafund për publikun.

Ndërkohë i ftuar special do të jetë Kristos Dantis. Po ashtu do të keni mundësinë të ndiqni performancën e këngëtarëve të mirënjohur si: Kastriot Tusha, Flaka Krelani dhe Eneda Traifa.

Mos e humbisni këtë moment me plot emocione. Biletat mund t'i rezervoni në www.Pentagrami.al. /Newsbomb.al

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092520713806152
array(1) { ["section"]=> string(108) "rock-nen-kuroren-e-ullirit-surpriza-te-bukura-me-8-tetor-te-amfiteatri-i-tiranes-mos-e-humbisni-video-180176" }