Roja bregdetare i shpëton jetën turistes në Sarandë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:31 14-07-2015 Roja bregdetare i shpëton jetën turistes në Sarandë

Një pushuese ka rrezikuar të mbytet teksa po lahej në një prej plazheve të Sarandës por fatmirësisht është shpëtuar nga roja bregdetare.

49 vjeçarja me inicialet S.M nga Fieri është futur në ujë për t’u larë në det te "Plazhi i Ri" por ka humbur ndjenjat duke rrezikuar të mbytet. Fatmirësisht ajo është vënë re nga i riu Eri Mehmeti i cili ndodhej në kullën e vrojtimit dhe ndërhyrja e tij në kohë i ka shpëtuar jetën pushueses nga Fieri.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbardhen e-mailet e “Hacking Team” me negociatorët shqiptarë, të interesuara 3 ministri dhe SHISH
Skema mashtruese me doktoraturat në Shqipëri. Kallëzim penal për 3 zyrtarët e MASH »
Article Logic
Execution time: 0.011574983596802
array(1) { ["section"]=> string(57) "roja-bregdetare-i-shpeton-jeten-turistes-ne-sarande-16154" }