Roja i spitalit “Nënë Tereza” rreh shoferin e furgonit te hyrja e qendrës spitalore

Publikuar tek: aktualitet, më 09:47 30-10-2015

Roja i Qendrës Spitalore “Nënë Tereza” ka ushtruar dhunë mbi shoferin e një furgoni te hyrja e spitalit. Shkak është bërë bileta që paguhet te hyrja, për të ëcilën shoferi ka pandehur se ishte falas.

Një dëshmitar okular ka filmuar ngjarjen duke e dërguar videon në faqen sociale “Jeta osh qef”.

“Pershendetje jeta osh qef, kjo situate ndodhi sot ne dreke ne QSUT. Ai me furgon ishte me grua dhe femi per punen e biletes badigardi qe ruan porten e rrehi e beri gjak, ai me bluz me via esht badigardi, ai qendton jashkt kur kan problem puntort nderhyn ai. Por e gjakosi me gjith grun ate cunin”, shkruan në përshkrimin e tij për videon qytetari.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapen me 13 kg drogë në Fier babë e bir dhe kushëriri i tyre
Ja ku arrin inati mes vëllezërve, mësoni çfarë ka i bërë vëllai të vëllait në Fier »
Article Logic
Execution time: 0.011845827102661
array(1) { ["section"]=> string(87) "roja-i-spitalit-nene-tereza-rreh-shoferin-e-furgonit-te-hyrja-e-qendres-spitalore-24297" }