Romanca e Selena Gomez dhe The Weekend drejt fundit, këngëtarja e paralajmëron për ndarjen. Zbulohet shkaku (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:08 24-02-2017 Romanca e Selena Gomez dhe The Weekend drejt fundit, këngëtarja e paralajmëron për ndarjen. Zbulohet shkaku (Foto)

Ata janë ndër çiftet më të reja të showbizit dhe kanë shkaktuar jo pak zhurmë në mediat rozë.

Bëhet fjalë për këngëtaren Selena Gomez dhe këngëtarin The Weekend.

Sipas një burimi të “Life & Style”, këngëtarja e  ka paralamëruar të dashurin se do të ndahet nga ai nëse e kap duke kontaktuar me ish të dashurën e tij modelen Bella Hadid.

Sipas gazetës këngëtari vazhdon t’i shkruajë mesazhe ish të dashurës dhe bën me dije se Selena ishte shumë e acaruar saqë e ka paralajmëruar këngëtarin se do i jepte fund lidhjes nëse ai nuk ndërpret komunikimin me Bellën.

selena.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021910905838013
array(1) { ["section"]=> string(116) "romanca-e-selena-gomez-dhe-the-weekend-drejt-fundit-kengetarja-e-paralajmeron-per-ndarjen-zbulohet-shkaku-foto-69803" }