Romela Begaj e pashpresë, del pozitive dhe në testin B

Publikuar tek: sport, më 10:26 02-03-2018 Romela Begaj e pashpresë, del pozitive dhe në testin B

Romela Begaj peshëngritësja shqiptare e cila në kampionatin e fundit botëror në SHBA u shpall kampione bote në stilin e shkëputjes dhe nënkampione bote në dygarësh, ka rezultua pozitive edhe në testin B që është zhvilluar së fundmi.

Pak javë më parë testi A ka nxjerrë pozitive Begajn, ndërkohë që së fundmi është konfirmuar që dhe testi B ka dalë pozitiv.

Lidhur me këtë ngjarje, Begaj do mbajë një konferencë për mediat në orën 11:30, ku do flasë rezultatet e fundit lidhur me testet e zhvilluara.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075879096984863
array(1) { ["section"]=> string(60) "romela-begaj-e-pashprese-del-pozitive-dhe-ne-testin-b-111983" }