Rona Nishliu bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë që i ka vendosur vajzës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:58 19-07-2019 Rona Nishliu bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë që i ka vendosur vajzës

Këngëtarja e njohur Rona Nishliu është bërë sot nënë për herë të parë.

Ajo ka vendosur që lajmin ta mbajë të fshehtë për pak kohë, por burime për ‘Prive’ e kanë mësuar.

Rona ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Noa. 

Mësohet se Rona dhe vajza gëzojnë shëndet të plotë.

Kujtojmë që këngëtarja shtatorin e vitit të kaluar kurëzoi martesë me dashurinë e saj.

rona.jpg

rona1-e1536518621140-780x439.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.2522029876709
array(1) { ["section"]=> string(95) "rona-nishliu-behet-nene-per-here-te-pare-zbulohet-emri-i-vecante-qe-i-ka-vendosur-vajzes-172713" }