Rona Nishliu bën ndryshimin drastik, pret flokët dhe duket shumë ndryshe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:02 28-04-2016 Rona Nishliu bën ndryshimin drastik, pret flokët dhe duket shumë ndryshe

Jemi mësuar që prej 13 vitesh me radhë ta shohim me flokët në modelin rasta, por këngëtarja Rona Nishliu ka vendosur të ndryshojë duke i prerë ato.

Rona i ka ruajtur flokët e prera, ndërsa ka njoftuar fansat me anë të një postimi në facebook, nëpërmjet kësaj fotoje.

Duhet thënë sekomentuesit e kanë mirëpritur këtë ndryshim të këngëtares dhe shprehen se duket më mirë me flokë të shkurtra.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024298906326294
array(1) { ["section"]=> string(77) "rona-nishliu-ben-ndryshimin-drastik-pret-floket-dhe-duket-shume-ndryshe-38979" }