Rona Nishliu feston ditëlindjen, kryeministri Rama i dërgon buqetë me urim brenda

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:55 25-08-2015 Rona Nishliu feston ditëlindjen, kryeministri Rama i dërgon buqetë me urim brenda

Rona Nishliu feston sot 27 vjetorin e lindjes dhe përveç urimeve që ka marrë nga familjarë dhe miq të saj, këngëtarja nga Mitrovica ka marr dhe një urim nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

Rama i ka dërguar këngëtares një buqetë me trëndafila të bardhë, ndërsa brenda kishte një urim për të. “+100 :)”, ky ishte urimi i shkurtër i Ramës për Nishliun dhe pavarësisht mungesës së fjalëve, gjesti i kryeministri e ka kënaqur tej mase Ronën.

“E nderuar me kujdesin dhe befasinë e këndshme nga kryeministri shqiptar Edi Rama . Faleminderit”, shkruan Rona, ndërsa publikon këtë foto në facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020456075668335
array(1) { ["section"]=> string(86) "rona-nishliu-feston-ditelindjen-kryeministri-rama-i-dergon-buqete-me-urim-brenda-19147" }