Rona Nishliu flet për herë të parë pse e mbajti të fshehtë dasmën nga publiku

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:33 24-04-2019 Rona Nishliu flet për herë të parë pse e mbajti të fshehtë dasmën nga publiku

Shtatorin e vitit të kaluar këngëtarja e njohur Rona Nishliu kurëzoi me martesë dashurinë e saj.

Dasma e mbajtur ishte shumë private dhe u zbulua vetëm në momentin e fundit nga disa foto të publikuar nga miqtë e saj.

Por së fundmi këngëtarja ka treguar arsyen pse ka zgjedhur mos ta bëjë publike.

E ftuar në emisionin ‘  ‘Nin’ me moderatorin Alaudin Hamiti ajo është shprehur: Nuk kam mundur të marr një altoparlant dhe të dal në shesh e të tregoj se po martohem. Asgjë se kam bërë në mënyrë të fshehtë, kam bërë martesën dhe të gjithë kanë qenë të ftuar. Nuk jemi tipa që dalim dhe ekspozohemi.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038177013397217
array(1) { ["section"]=> string(84) "rona-nishliu-flet-per-here-te-pare-pse-e-mbajti-te-fshehte-dasmen-nga-publiku-161697" }