Rona Nishliu flet për shtatzëninë, zbulon kur do lindë bebja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:09 27-04-2019 Rona Nishliu flet për shtatzëninë, zbulon kur do lindë bebja

Pak muaj pas dasmës së saj e cila u zhvillua totalisht në fshehtësi, këngëtarja e njohur Rona Nishliu dha një tjetër lajm të gëzueshmë për fansat.

Në kopertinën e albumit të sja të ri, këngëtarja shkruante se ishte shtatzënë, dhe i kishte dedikuar disa fjalë të ëmbla bebit që do vijë në jetë.

Ndërkaq, këngëtarja mbajti së fundmi një koncert në Kosovë për të promovuar albumin e saj "Mindil', dhe në një intervistë për 'Mirage' foli edhe për shtatzëninë e saj të parë.

Rona rrëfeu se performanca ishte disi e vështirë për shkak të shtatzënisë , megjithatë ajo ia doli. Rona gjatë intervistës nuk ka preferuar të tregojë gjininë e bebes, megjithatë ajo zbuloi se kur do vijë në jetë.

"Këtë javë përmbyllet i shtati", tha ajo duke lënë të kuptohet se beben do e lindë në qershor.

-640-0-5cc409823cfe7.jpg

-640-0-5cc4098452473.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018837928771973
array(1) { ["section"]=> string(66) "rona-nishliu-flet-per-shtatzenine-zbulon-kur-do-linde-bebja-162034" }