“Ronado një Bianconero”, reagon për herë të parë Juventus

Publikuar tek: sport, më 20:16 10-07-2018 “Ronado një Bianconero”, reagon për herë të parë Juventus

Cristiano Ronaldo tashmë është pjesë klubit italian Juventus.

Gjithçka u zyrtarizua sot, ndërsa CR7 i dha lamtumirën shokëve të ekipit dhe fansave të tij te Real Madrid.

Pak minuta më parë kanë reaguar bardhezinjtë përmes një postimin në faqen zyrtare në Facebook.

“Ai quhet Cristiano Ronaldo dhe është zytrtarisht një Bianconero. Jemi të lumtur të njoftojmë se fituesi pesë herë i këpucës së artë ka nënshkruar një kontratë katër vjeçare”, njofton Juventus.

sdf3ty345h45hh.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.008591890335083
array(1) { ["section"]=> string(61) "ronado-nje-bianconero-reagon-per-here-te-pare-juventus-127456" }