Ronaldo dështon sërish, Juventus nuk pyet më për “yllin” portugez

Publikuar tek: sport, më 22:54 01-09-2018 Ronaldo dështon sërish, Juventus nuk pyet më për “yllin” portugez Cristiano Ronaldo

Juventus ka mundur të marrë nje tjetër fitore mbrëmjen e sotme ndaj Parmës. 

Kampionët e Italisë kanë mundur të fitojnë me rezultatin e ngushtë 2-1, duke vazhduar me serinë e fitoreve edhe këtë javë të tretë të kampionatit.

Mandzukiç dhe Matuidi treguan edhe një herë që Ronaldo nuk është ai tek i cili shpresojnë.

Për ta dhe tifozët është më i rëndësishëm ekipi, ndërsa “ylli” i skuadrës kalon në plan të dytë kur vjen puna te fusha e blertë dhe te rezultati.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024991989135742
array(1) { ["section"]=> string(69) "ronaldo-deshton-serish-juventus-nuk-pyet-me-per-yllin-portugez-132902" }