Ronaldo dhe Georgina shijojnë pushimet në Itali, çifti e ‘tepron’ pak me verën (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:51 06-08-2020 Ronaldo dhe Georgina shijojnë pushimet në Itali, çifti e ‘tepron’ pak me verën (FOTO) Ronaldo duke darkuar me miqtë

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodrigues kanë menduar si vendin më të përshtatshëm për pushime Portofinon e Italisë, një vend shumë i bukur dhe piktoresk, i cili pret çdo vit miliona turistë nga e gjithë bota.

Ata kanë publikuar foto në rrjete sociale, ku shihen të shëtisin bregdetin italian me jahtin e tyre luksoz, të shoqëruar nga fëmijët.

lk.JPG

Së fundmi ata mesa duket kanë menduar që të largohen pak nga jeta familjare dhe kanë zgjedhur që të kalojnë disa momente me miqtë. Ata janë fotografuar në shoqërinë e miqve duke konsumuar një darkë shumë speciale.

Nesër Ronaldo do të zhvillojë një ndeshje për “jeta e vdekje” kundër Lionit në Champions League, dhe sot nuk duhet ta teprojë shumë me alkoolin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010277986526489
array(1) { ["section"]=> string(87) "ronaldo-dhe-georgina-shijojne-pushimet-ne-itali-cifti-e-tepron-pak-me-veren-foto-216331" }