Ronaldo e paguan çdo muaj të dashurën e tij Georgina, zbulohet arsyeja dhe shuma marramëndëse

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:49 18-02-2020 Ronaldo e paguan çdo muaj të dashurën e tij Georgina, zbulohet arsyeja dhe shuma marramëndëse Georgina - Ronaldo

Ylli portugez cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez, bëjnë një jetë luksoze në Torino, pasi futbollisti i famshëm fiton plot 34 milionë euro nga Juventus.

Ata kanë një fëmijë së bashku, vajzën 2-vjeçe Alana Martina, por Georgina kujdeset edhe për tre fëmijët e tjerë të Ronaldos.

Sipas “The Sun”, Ronaldo i jep 26-vjeçares një rrogë prej 80 mijë paund çdo muaj, pasi ajo gjithashtu kujdeset për binjakët e birësuar, Eva e Mateo dhe fëmijën e madh, Cristiano Jr. 

Rodriguez gjithashtu fiton 6600 paund për postimet në 'Instagram', pasi sponsorizohet nga një kompani për shkak se ka 16.5 milionë followers.

Në fillim ajo kishte një jetë shumë të vështirë në fshatin e vogël të Jaca, në Spanjën veriore, por tashmë me jetën e re që ka me yllin e futbollit, jetesa nuk është më një problem.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084161758422852
array(1) { ["section"]=> string(99) "ronaldo-e-paguan-cdo-muaj-te-dashuren-e-tij-georgina-zbulohet-arsyeja-dhe-shuma-marramendese-195663" }