Ronaldo fiton "Topin e Artë", por reagimi i djalit të tij i habit të gjithë (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 20:28 07-12-2017 Ronaldo fiton

Kristiano Ronaldo ka ngritur për të pestën herë trofeun e “Topit të artë”.

Portugezi triumfoi përballë rivalit të tij Lionel Mesi me një diferencë të ndejshme, i ndikuar edhe nga trofetë e rëndëishme me klubin që ka fituar.

Pas Ronaldos dhe Mesit renditja për pretendentët e Topi të Artë, vijon si më poshtë:  3 Neymar; 4 Gianluigi Buffon; 5 Luka Modric; 6 Sergio Ramos; 7 Kylian Mbappé; 8 N’Golo Kanté; 9 Robert Leëandoëski; 10 Harry Kane; 11 Edinson Cavani; 12 Isco; 13 Luis Suarez; 14 Kevin De Bruyne; 15 Paulo Dybala; 16 Marcelo; 17 Toni Kroos; 18 Antoine Griezmann; 19 Eden Hazard; 20 David De Gea; 21 Leonardo Bonuçi dhe Pierre-Emerick Aubameyang; 23 Sadio Mané; 24 Radamel Falcao; 25 Karim Benzema; 26 Jan Oblak; 27 Mats Hummels; 28 Edin Dzeko; 29 Dries Mertens dhe 30 Philippe Coutinho.

Por ajo që i ka habitur të gjithë ka qenë reagimi i djalit të Kristiano Ronaldos. Djaloshi nuk është gëzuar shumë për trimfin e  të atit dhe është parë me një fytyrë të çuditëshme.

Djali i Ronalos dihet prej kohësh që është një nga fansat më të zjarrtë të Lionel Mesit dhe vetë protuegezi kishte deklaruar se është kënaqur për këtë gjë. 

Screenshot_27.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019803047180176
array(1) { ["section"]=> string(84) "ronaldo-fiton-topin-e-arte-por-reagimi-i-djalit-te-tij-i-habit-te-gjithe-foto-102324" }