Ronaldo i habit të gjithë me këtë foto, zbulon “asistentin” që e ndihmon të kujdeset për dy binjakët e tij

Publikuar tek: sport, më 17:29 04-07-2017 Ronaldo i habit të gjithë me këtë foto, zbulon “asistentin” që e ndihmon të kujdeset për dy binjakët e tij

Kristiano Ronaldo po vazhdon të tregojë se përveçse është një futbollist i shkëlqyer në fushën e blertë, është dhe një njeri i madh jashtë saj.

1 javë pasi lindën dy binjakët e tij Ronaldo ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku së bashku me ta është dhe djali i tij më i madh që mesa duket po ndidhmon të atin të kujdeset për dy të porsalindurit.

Ajo çka duket e habitëshme në këtë foto, është se Ronaldo nuk ka preferuar të ketë të dashurën e tij në këtë foto e cila gjithashtu po pret një fëmijë të tijin. Ronaldo shkruan se është i bekuar nga lindja e dy binjakëve, dhe këtë gje e tregon jo vetëm me fjalët që thotë por edhe me fytyrën e tij që i ndriçon nga gëzimi.

ronaldo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028151035308838
array(1) { ["section"]=> string(109) "ronaldo-i-habit-te-gjithe-me-kete-foto-zbulon-asistentin-qe-e-ndihmon-te-kujdeset-per-dy-binjaket-e-tij-84999" }