Ronaldo kapet “mat” nga paparacët me të dashurën e re, shihni çfarë bëjnë në publik (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:32 23-11-2016 Ronaldo kapet “mat” nga paparacët me të dashurën e re, shihni çfarë bëjnë në publik (FOTOT)

Cristiano Ronaldo është kapur "mat" nga paparacët me të dashurën e re. Me kapele dhe i veshur me të zeza teksa përpiqet mos të bie në sy, Ronaldo është fotografuar nga paparacët duke u puthur në publik. Ai ka në krah një bukuroshe. Georgina Rodriguez duket se i ka rrëmbyer zemrën futbollistit.

 31 vjeçari është fotografuar në Disneyland në Paris teksa duket tejet i lumtur. 

Edhe pse futbollisti ishte munduar të ndryshonte pamje për të mos e kapur fotografët, nuk ja ka dal me sukses. Të qeshurën e tij karakteristike nuk kanë mundur të fshehin paruket e vëna.

kktgykgk.jpgkyygtku.jpgkkkkkkkkkkk.jpgkkkkkkkkkkkkk.jpg

ktttki.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02326512336731
array(1) { ["section"]=> string(92) "ronaldo-kapet-mat-nga-paparacet-me-te-dashuren-e-re-shihni-cfare-bejne-ne-publik-fotot-60464" }