Ronaldo mesazh prekës për babain e tij përpara ndeshjes me Shqipërinë

Publikuar tek: sport, më 06:40 07-09-2015 Ronaldo mesazh prekës për babain e tij përpara ndeshjes me Shqipërinë

Cristiano Ronaldo dhe ekipi i tij do të zbresin sot në fushën e “Elbasan Arena” për tu përballur me kuq e zinjtë e Gianni de Biasit.

Ylli portugez kërkon mbështetje për këtë ndeshje dhe për këtë i drejtohet personit që ai e ka konsideruar gjithmonë si më të afërtin me të, babain e tij.

Ronaldo ka publikuar një foto të tijën në të cilën shkruan se: “Babai im ka qenë njeri me shpirt të mirë, ai e dashuronte futbollin. Trishtohem pak sepse ai do e shijonte lojën time dhe se çfarë unë kam arritur. Por jam i sigurt që ai më ndjek nga lart.”

Shqipëria dhe Portugalia do të luajnë sot në mbrëmje në orën 20:45 ndeshjen e vlefshme për Euro2016.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019841194152832
array(1) { ["section"]=> string(75) "ronaldo-mesazh-prekes-per-babain-e-tij-perpara-ndeshjes-me-shqiperine-20131" }