Ronaldo nuk i injoroi tifozët shqiptarë, autografe në stadium (Video)

Publikuar tek: sport, më 09:13 07-09-2015

Në mediat shqiptare dhe ato kosovare u shkruajt dje se një nga lojtarët më të mirë në botë, Cristiano Ronaldo ka injoruar disa herë tifozët shqiptarë të cilët kërkonin autografe apo një foto me të.

Megjithatë, kjo nuk është aspak e vërtetë, pasi ylli i portugalisë është takuar me tifozët shqiptarë në ambientet e stadiumit “Qemal Stafa” gjatë kohës që Portugalia po zhvillonte seancën stërvitore. Ylli i Real Madridit ka nënshkruar bluzet dhe fotot e tifozëve si dhe ka bërë foto me ta.

Portugalia do të përballet mbrëmjen e sotme me Shqipërinë në stadiumin “Elbasan Arena”, për ndeshjen e vlefshme për eleminatoret e Euro2016.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021296977996826
array(1) { ["section"]=> string(72) "ronaldo-nuk-i-injoroi-tifozet-shqiptare-autografe-ne-stadium-video-20142" }