Ronaldo prezanton të dashurën e re, por detaji në foto do t’ju lerë pa mend

Publikuar tek: aktualitet, më 14:49 26-05-2017 Ronaldo prezanton të dashurën e re, por detaji në foto do t’ju lerë pa mend

Cristiano Ronaldo është pa dyshim ylli i futbollit botëror dhe pritet që ditën e 2 qershorit t'i japë fitore Real Madridit kundër Juventusit.

Por duket se këtë herë futbollisti ka bërë një tjetër gol të rëndësishëm.

 Një foto që ka postuar me Georgina Rodriguez, ka ngjallur dyshime për një shtatzëni të mundshme të të fejuarës së yllit madrilen.

Në komentet që janë bërë për foton, shihen urimet e shumta që çifti ka marrë.

Nëse ky lajm është i vërtet, Ronaldo do bëhet baba për herë të dytë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vodhën 190 mln lekë te banka në ish-Bllok, pushohen hetimet për Robert Kullën
22 ton mish pule kthehen në Brazil pas bllokimit, rezultatet e analizave janë alarmante »
Article Logic
Execution time: 0.011573076248169
array(1) { ["section"]=> string(80) "ronaldo-prezanton-te-dashuren-e-re-por-detaji-ne-foto-do-t-ju-lere-pa-mend-80076" }