Ronaldo publikon filmin e jetës së tij, së shpejti në kinema (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:05 28-09-2015

Është publikuar trailer-i i filmit të një prej futbollistëve më të mirë të botës, Cristiano Ronaldo. Është vetë futbollisti i Real Madridit ai që njofton për përfundimin e këtij projekti dhe shfaqjes së tij në kinematë botërore.

Në film përshkruhet e gjithë jeta e Ronaldos, që nga fëmijëria dhe deri tek karriera e suksesshme si futbollist. Nëna e tij, familjarë dhe miq të Ronaldos flasin në film për vetitë dhe momente të veçantë që kanë kaluar me të.

Të gjithë tifozët e Ronaldos do të kenë mundësi të shikojnë në kinema filmin e idhullit të tyre duke filluar nga data 9 nëntor. Ende nuk ka një konfirmim nëse ky film do të shfaqet edhe në kinematë shqiptare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048391103744507
array(1) { ["section"]=> string(71) "ronaldo-publikon-filmin-e-jetes-se-tij-se-shpejti-ne-kinema-video-21853" }