Ronaldo te Juventus, mediat në Spanjë: Arrihet marrëveshja

Publikuar tek: sport, më 19:05 03-07-2018 Ronaldo te Juventus, mediat në Spanjë: Arrihet marrëveshja

Mediat sportive në Spanjë janë mbushur sot me titujt bombastik për transferimin e mundshëm të Cristiano Ronaldos nga Reali i Madridit te bardhezinjtë e Juventus.

Zërat për largimin e CR7 nga Reali i Madrid kanë disa javë që qarkullojnë, por tashmë kemi edhe një ekip pretendent.

“Marca” dhe “A Bola”, gazetë nga vendi i origjinës së Ronaldos shkruajnë duke iu referuar burimeve se marrëveshja për transferimin e tij te Juventus tashmë shumë pranë arritjes, për plot 100 milion euro.

dfgery45yhdfg4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029810905456543
array(1) { ["section"]=> string(63) "ronaldo-te-juventus-mediat-ne-spanje-arrihet-marreveshja-126630" }