Ronaldo thyen “mallkimin”, shënon golin e parë me Juventus (Video)

Publikuar tek: sport, më 16:22 16-09-2018 Ronaldo thyen “mallkimin”, shënon golin e parë me Juventus (Video)

Cristiano Ronaldo ka shënuar golin e parë me fanellën e Juventusit, kundër ekipit të Sassuolos.

Pas tre ndeshjesh pa shënuar ansjë gol, Ronaldo ka arritur të thyejë “mallimin” me një gol tepër të lehtë për t’u shënuar, falë një krosimi në zonë dhe konfuzionin e mbrojtjes së ekipit kundërshtar.

Massimiliano Allegri u shpreh dje se kjo do të ishte dita kur Ronaldo do shënojë, falë edhe një pune të madhe të ekipit për ta nxjerrë lojtarin 100 milionësh prej thatësirës.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094671249389648
array(1) { ["section"]=> string(68) "ronaldo-thyen-mallkimin-shenon-golin-e-pare-me-juventus-video-134538" }