Ronaldooooo! CR7 ndez Torinon, Juventus drejt kualifikimit 

Publikuar tek: sport, më 22:42 12-03-2019 Ronaldooooo! CR7 ndez Torinon, Juventus drejt kualifikimit  Cristiano Ronaldo

Pas disfatës 2-0 në fushën e Atletico Madridit në Wanda Metropolitano, në ndeshjen e kthimit në Torino, Ronaldo me dopietën e tij ka arritur të sjellë balancën dhe të ndezi shpresat për kualifikimin e Zonjës së Vjetër në fazën e çerekfinaleve të Champions Ligës.

 

Në Allianz Stadium në Torino, është CR7 që kujdeset për të ndezur atmosferën pas dy golave spektakolarë të tij me kokë. Ndërkohë që vazhdon ndeshja e cila po luhet në minutat e 80’-të.

mir.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065858364105225
array(1) { ["section"]=> string(63) "ronaldooooo-cr7-ndez-torinon-juventus-drejt-kualifikimit-156206" }