Ronela Hajati akuza për vjedhje: Intriga që s’vlejnë 5 para

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:30 20-01-2016 Ronela Hajati akuza për vjedhje: Intriga që s’vlejnë 5 para

Këngëtarja Ronela Hajati ka lëshuar akuza ndaj një produksioni në vend për shkak se sipas saj, i kanë vjedhur tekstin e një kënge.

Këngëtarja e njohur shkruan në profilin e saj në Facebook, se teksiti këngës “Shuje” i kënduar nga Klodiana, ka për autore pikërisht Ronela Hajatin, ndonëse në videoklip nuk thuhet diçka e tillë.

 “Me gjithë respektin për këtë vajzën që nuk e njoh personalisht, pavarsisht nga këngetari apo kushdo, këtë textin këtu e kam bërë unë. Janë fjalët e mia, kaq! S’është faji i askujt i emeruar këtu, po i atyre që i drejtojnë këto intriga që s'vlejnë 5 para. Shtoje në listën e pafund të borxheve morale dhe monetare që më kë o produksioni më i mirë ever! Tung’, shkruan Ronela.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022580146789551
array(1) { ["section"]=> string(64) "ronela-hajati-akuza-per-vjedhje-intriga-qe-s-vlejne-5-para-30539" }