Ronela Hajati dhe Young Zerka bashkë, për një qëllim më të madh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:08 03-08-2016

Ronela Hajati dhe Young Zerka bashkë, për një qëllim më të madh se dashuria e tyre, që tashmë njihet. Muzika. Ditët e nxehta të verës tani do freskohen pak me hitin më të ri të çiftit “Syn i jemi”.

Kënga është një bashkëpunim i Ronelës me të dashurin e saj Young Zerka.

Dashuria sjell edhe bashkëpunimet më të veçanta. Skena të nxehta, flladi i erës dhe dallgët e detit sjellin një atmosferë ndryshe për publikun, i cili do e përballojë më këndshëm vapën përvëluese nën tingujt e kësaj muzike. Bravo Ronela dhe Young!

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010287046432495
array(1) { ["section"]=> string(68) "ronela-hajati-dhe-young-zerka-bashke-per-nje-qellim-me-te-madh-48653" }