Ronela Hajati fjalor të rëndë: ‘’Ju dhj*s m’u në gojë!’’ dhe tregon si duket në të vërtetë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:55 08-08-2016 Ronela Hajati fjalor të rëndë: ‘’Ju dhj*s m’u në gojë!’’ dhe tregon si duket në të vërtetë

Ronela Hajati, këngëtarja shqiptare përdor fjalor të rëndë, duke sharë: ‘’Ju dhj*s m’u në gojë!’’ e më pas  tregon si duket në të vërtetë.

Pas lajmeve për operacione plastike, Ronela ‘’ua plas fytyrës’’, teksa thotë se nuk është turpëruar kurrë me asnjë tipas të vetes së saj.

‘’ S'jam turpëruar kurrë më asnjë tipar të vetes time! S'kam qenë as ''Miss'' as e kam mbajtur veten për të bukur!

Jam Ronela dhe s'kam për të ndryshuar për asgjë dhe për aq sa jam mundohem të jem sa më shumë në formë sa mundem... sa për operacione plastike: indeksonline, blic.al dhe fiks.al : I shit on your mouth!

Po shkoni bëni ndonjë kurs 6 mujor gazetarie! Tung...btë link in my bio për këngën e re!’’, shkruan gjithë nerva këngëtarja.

ronelahajatioki.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025325059890747
array(1) { ["section"]=> string(90) "ronela-hajati-fjalor-te-rende-ju-dhj-s-m-u-ne-goje-dhe-tregon-si-duket-ne-te-vertete-49117" }