Ronela Hajati flet për fëmijët, tregon për kë do e jepte jetën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:25 03-05-2019 Ronela Hajati flet për fëmijët, tregon për kë do e jepte jetën

Këngëtarja Ronela Hajati është një ndër vajzat më të komentuara të shoëbizzit  shqiptar.

Së fundmi këngëtarja ka organizuar në Instagram rubrikën ‘Ask me’ ku i’u është përgjigjur pyetjeve të drejtuar nga fansat e saj.

Por më interesante ishte pyetja e drejtuar nga një ndjekës i saj i cili ithoshte:

‘A do jepje jetën për dikë’, dhe Ronela i është përgjigjur në mënyrë shumë të sinqertë ku thotë: Mbase për fëmijët e mi, po për gjë tjetër jo.

E pyetur dhe sa fëmijë dëshiron të kesh, Ronela i është përgjigjur 2 fëmijë.

 

auto_A0F28D9A-2F14-4716-B960-500244B03B8D1556875952.jpeg

auto_08371E2B-1B0A-4D89-B19B-E03CD7E0D3FA1556875959.jpeg

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030026912689209
array(1) { ["section"]=> string(68) "ronela-hajati-flet-per-femijet-tregon-per-ke-do-e-jepte-jeten-162812" }