Ronela Hajati i habit të gjithë, ja si duket me pamjen e re (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:50 10-09-2019 Ronela Hajati i habit të gjithë, ja si duket me pamjen e re (FOTO)

Ronela Hajati ka ndarë me ndjekësit një foto në rrjetet sociale, ndërsa vihet re ndryshimi që këngëtarja ka bërë me pamjen.

Ajo ka shkurtuar flokët, ndërsa stili i ri duket se i shkon shumë, teksa ishim mësuar ta shihnim me flokë të gjata.

Disa ditë më parë, Ronela festoi ditëlindjen, ku organizoi një festë dhe ftoi miqtë dhe kolegët më të ngushtë të saj.

Sakaq, “Lage” titullohet kënga e fundit nga Ronela Hajati, të cilës ia shoqëroi edhe me klip.

yyyyy.jpg

-640-0-5d775d2047198.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071010589599609
array(1) { ["section"]=> string(70) "ronela-hajati-i-habit-te-gjithe-ja-si-duket-me-pamjen-e-re-foto-177953" }