Ronela Hajati poston foton më përvëluese që keni parë ndonjëherë dhe bën thirrje: Hajde baby…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:57 02-07-2020 Ronela Hajati poston foton më përvëluese që keni parë ndonjëherë dhe bën thirrje: Hajde baby… Ronela Hajati

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, dhe padyshim një nga më të komentuarat në showbiz-in shqiptar.

Kjo jo vetëm për faktin se këngët e saj pëlqehen më së shumti, por edhe sepse Ronela nuk nguron asnjëherë të jetë aktive në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram, duke i vënë “flakën” rrjetit në këto ditë të nxehta vere. Ajo shihet në gjunjë, me një palë bikini ngjyrë vishnje, që i tregojnë format perfekte.

Ronela mban të veshur dhe një “këmishë” të cilën e ka hedhur mbas shpatullave duke nxjerrë në pah vetëm trupin me bikini. Tatuazhi në krahun e majtë e bën atë të duket më ‘hot’, teksa bukuroshja i lë pak vend imagjinatës me veprimin që ka bërë në foto…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097188949584961
array(1) { ["section"]=> string(98) "ronela-hajati-poston-foton-me-perveluese-qe-keni-pare-ndonjehere-dhe-ben-thirrje-hajde-baby-212582" }