Ronela Hajati vendos të shesë rrobat: Mos më thoni t’i jap falas, duhet t’i blini 4-fish më shumë se i kam veshur unë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:32 07-04-2020 Ronela Hajati vendos të shesë rrobat: Mos më thoni t’i jap falas, duhet t’i blini 4-fish më shumë se i kam veshur unë Ronela Hajati

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të njohuar për publikun shqiptar jo vetëm për zërin por edhe për stilin e vecantë.

Këngëtarja ditën e djeshme ka bërë me dije se do të nxjerrë në shitje një pjesë të gardarobës së saj.

Me anë të një postimi në ‘Instagram’ ajo ka shpjeguar hollësisht se rrobat që janë  në shitje janë të veshura shumë pak, madje disa vetëm një orë. Sakaq në postim këngëtarja ka shkruar se nuk ka ndërment t’i jap falas ato për shkak se është një dukuri që ndodh me të gjithë personazhet publike.

“Goca sic e dini tashmë kam vendosur të nxjerr në shitje shumicen e garderobes time. Duke qenë se këtu po e veshe një gjë 2 herë quhesh sikur nuk ke rroba të tjera me duhet gjatë gjithë kohës ta rinovoj... Veshjet janë si të reja,duke qenë nuk janë përdorur më shume se një orë në jetë  madje ka veshje te reja të paveshura kurrë! Janë me cmime tepër të arsyeshme dhe shumë të përballueshme nga të gjithë! P.s mos më thoni ti fal se sdua! Eshtë dukuri që ndodh me të gjithë personazhet publike që vendosin te shesin garderoben e tyre! Madje duhet ti blinit nja 4 fish me shtrenjte se i kam veshur unë “unikja,e vetmja,e parezistueshmja Mos ta zgjas hidhini një sy dhe blini kur te keni mundesi! Ju dua!,” shkruan këngëtarja në postimin e saj.

 

View this post on Instagram

Goca sic e dini tashme ,bashke me @imin.fashionstore kam vendosur te nxjerr ne shitje shumicen e garderobes time. Duke qene se ketu po e veshe nje gje 2 here quhesh sikur nuk ke rroba te tjera me duhet gjate gjithe kohes ta rinovoj... Veshjet jane si te reja,duke qene nuk jane perdorur me shume se nje ore ne jete ? madje ka veshje te reja te paveshura kurre! Jane me cmime teper te arsyeshme dhe shume te perballueshme nga te gjithe! P.s mos me thoni ti fal se sdua! ? eshte dukuri qe ndodh me te gjithe personazhet publike qe vendosin te shesin garderoben e tyre! Madje duhet ti blinit nja 4 fish me shtrenjte se i kam veshur une “unikja,e vetmja,e parezistueshmja” ??? mos ta zgjas hidhini nje sy dhe blini kur te keni mundesi! Ju dua! @imin.fashionstore @imin.fashionstore @imin.fashionstore

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010797023773193
array(1) { ["section"]=> string(122) "ronela-hajati-vendos-te-shese-rrobat-mos-me-thoni-t-i-jap-falas-duhet-t-i-blini-4-fish-me-shume-se-i-kam-veshur-une-201692" }