Ronela ‘lodhet’ në karantinë, ka një dëshirë të vetme dhe e thotë publikisht

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:34 02-04-2020 Ronela ‘lodhet’ në karantinë, ka një dëshirë të vetme dhe e thotë publikisht Ronela Hajati

Ronela Hajati po fillon të mërzitet nga rutina e përdithsme në karantinë dhe përmes një postimi në rrjete sociale këngëtarja shpreh një dëshirë dhe ajo është që të rinisë aktivitetin normal.

Ndër të tjera ajo bën me dije se gjatë kësaj periudhe i ka respektuar mjaft mirë rregullat kundër Covid-19 dhe është izoluar në shtëpi.

“Ku të të gjej? Brenda. Jam njeriu më i paaktivizuar në këtë periudhë, dua thjesht të rinisë puna. Besoj që të gjithë apo jo. Ama qëndrimin brenda e kam bërë për mrekulli”, ka shkruar Hajati krah postimit të fundit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090541839599609
array(1) { ["section"]=> string(80) "ronela-lodhet-ne-karantine-ka-nje-deshire-te-vetme-dhe-e-thote-publikisht-201007" }