“Room For 2”, Dua Lipa publikon këngën e re (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:00 31-10-2016

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Room For 2”.

Në këtë këngë Dua shfaqet me stil teper unik dhe me ritme më të qeta nga çjemi mësuar ta dëgjojmë zakonisht.

Ajo vazhdon të korrë sukses dhe vetëm në dy ditë ka arritur 160 mijë klikime.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030999183654785
array(1) { ["section"]=> string(46) "room-for-2-dua-lipa-publikon-kengen-e-re-57959" }