Roshi hesht stadiumin në Strumicë, Shqipëria kalon në avantazh

Publikuar tek: sport, më 22:08 05-09-2017 Roshi hesht stadiumin në Strumicë, Shqipëria kalon në avantazh

Kombëtarja shqiptare ka kaluar në avantazh me gol të Odise Roshit në minutën e 52-të pas një super topi nga krahu i djathtë nga Armando Sadiku.

Pjesa e dytë ka filluar mjaft mirë për kombëtaren shqiptare që ka bërë dhe dy zëvendësime menjeherë pas daljes nga dhomat e zhveshjes.

Trajneri Panucci ka nxjerrë nga loja Kukelin dhe Lullaku dhe u futën në lojë Basha dhe Memushaj.

Më poshtë video e golit:

 


Goal Roshi O.(0:1) FYR Macedonia vs Albania by ylberenexhipi

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095930099487305
array(1) { ["section"]=> string(67) "roshi-hesht-stadiumin-ne-strumice-shqiperia-kalon-ne-avantazh-91280" }