Rovena Stefa nis plazhin nudo me një belfie (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:44 14-06-2015 Rovena Stefa nis plazhin nudo me një belfie (Foto)

Këngëtarja Rovena Stefa ishte protagoniste e një video muzikore të nxehtë para disa muajsh, ku nuk ka mundur i shpëtojë edhe kritikës për nuditetin e tepruar.

Por duket se vapa për Rovena Stefën sapo ka filluar, dhe ajo e ka një përgjigje për të gjithë kritikët duke thënë se belfie është diçka artistike që e bëjnë thuajse të gjitha artistët VIP. Rovena e ka postuar belfien në profilin e saj duke çmendur fansat që e krahasojnë me Kim Kardashian. Ajo shihet teksa kap rrezet e diellit krejtësisht nudo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069260597229004
array(1) { ["section"]=> string(54) "rovena-stefa-nis-plazhin-nudo-me-nje-belfie-foto-13573" }