Rovena Stefa rrëfen eksperiencën me fansin e armatosur: O do vish me mua o s’ka…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:19 05-12-2020 Rovena Stefa rrëfen eksperiencën me fansin e armatosur: O do vish me mua o s’ka…

Rovena Stefa është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Këngëtarja mbrëmjen e djeshme ishte e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ku ka rrëfyer detaje të patreguara nga jeta e saj private.

Ajo ka rrëfyer eksperiencën e frishme me një fas të armatosur, i cili i ishte drejtuar duke thënë ‘o do vish me mua o s’ka’.

“Ka qenë në Suedi, një shqiptar i fiksuar. Kam qenë në prapaskenë me 2 këngëtarë të tjerë dhe sigurimin, dhe ai ka gjetur një mënyrë dhe ka ardhur aty mbrapa (në prapaskenë) dhe kishte armë me vete. Më tha: ‘O do vish me mua o s’ska. Ishte problem sepse ai ishte i dehur, dhe kishte armë. Por mëpas e kanë marr, dhe ka ngrënë një drru të mirë (qesh),” ka treguar këngëtarja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Ç’është kjo ftesë moj, ça janë këto emisione’, Mimoza Ahmeti irritohet me gazetaren se i ndërpreu fjalën për të dhënë reklama (VIDEO)
»
Article Logic
Execution time: 0.010672092437744
array(1) { ["section"]=> string(85) "rovena-stefa-rrefen-eksperiencen-me-fansin-e-armatosur-o-do-vish-me-mua-o-s-ka-230268" }