Roza e “frikshme”: Kur isha Vajza Morphine (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:07 09-07-2016 Roza e “frikshme”: Kur isha Vajza  Morphine (FOTO)

Roza Lati vjen ndryshe këtë herë.  Nostalgjia e viteve të kaluara e ka shëndërruar Rozën në vajzën Morphine.  Roza ngjan shumë misterioze me maskën e bardhë, me gjuhën e nxjerrë jashtë dhe buzët e kuqe. 

roza_lati.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.059478044509888
array(1) { ["section"]=> string(50) "roza-e-frikshme-kur-isha-vajza-morphine-foto-46041" }