Roza Lati kapet keq me “Vip-at e Bllokut”, përgjigja: Faleminderit, vetëm kujdes mos u hap shumë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:23 09-02-2016 Roza Lati kapet keq me “Vip-at e Bllokut”, përgjigja: Faleminderit, vetëm kujdes mos u hap shumë

Moderatorja e njohur Roza Lati ka debatuar me administruesit e faqes në Instagram “Vip-at Bllokut” për shkak të fotove të publikuara për të.

Me anë të një mesazhi, Roza i kritikon ashpër ata duke theksuar se në të vërtetë nuk intereson se çfarë thonë për të. “O cop mishi, nuk i plas b***a njeriu se po na tregon identitetin e po demaskon vajzat që kanë bërë ndërhyrje. Të gjitha do zgjohen sërish ditën tjetër! Të bukura dhe seksi”, shkruan ndër të tjera moderatorja.

Në faqe është publikuar mesazhi i Rozës dhe një koment për të: “Faleminderi shumë, vetëm kujdes… Mos u hap shumë se do të plasi silikoni”.

Nuk është hera e parë që personazhe të njohura të televizionit janë përfshirë në debat me këtë faqe, administratorët e të cilës nuk njihen. 

Vipat-E-bllokut-vs-Roza-Lati-700x448.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037782907485962
array(1) { ["section"]=> string(97) "roza-lati-kapet-keq-me-vip-at-e-bllokut-pergjigja-faleminderit-vetem-kujdes-mos-u-hap-shume-32163" }