Roza Lati prezanton për herë të parë të dashurin: Të dua

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:39 07-09-2016 Roza Lati prezanton për herë të parë të dashurin: Të dua

Moderatorja Roza Lati, vajza e Rita Latit prezanton për herë të parë të dashurin dhe është pikërisht ky që shikoni në foto.

“Të dua përgjithmonë”, i shkruan gjysmë shqip e gjysmë anglisht Roza Oen Nallbanit, një personazh jopublik. " Jua honksha zemrën unë juve", i shkruan sakaq Jon Gjebrea, djali i Ardit Gjebresë çiftit simpatik.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037485837936401
array(1) { ["section"]=> string(61) "roza-lati-prezanton-per-here-te-pare-te-dashurin-te-dua-52161" }