Roza Lati publikon foton nga shtrati, moderatorja pozon pa make-up

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:04 20-06-2019 Roza Lati publikon foton nga shtrati, moderatorja pozon pa make-up

Moderatorja Roza Lati ka publikuar sot një foto të pazakontë për natyrën e saj.

Roza shfaqet gjithnjë e kuruar dhe me grim në fytyrë por këtë herë është kujdesur të publikojë një foto pa filtra.

Përveç qerpikëve të vëne dhe vetullave, Roza është shfaqur pa fondatinë në fytyrë duke u treguar ndjekësve edhe qukat.

Si ju duket?

 

roza-lati.jpgScreenshot_11.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039002895355225
array(1) { ["section"]=> string(72) "roza-lati-publikon-foton-nga-shtrati-moderatorja-pozon-pa-make-up-169027" }