Roza Lati reagon pas puthjes me Stinen në skenën e “Dance with me”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:45 24-11-2015 Roza Lati reagon pas puthjes me Stinen në skenën e “Dance with me”

Mbrëmjen e djeshme (23.11) gjatë spektaklit “Dance with me” në Tv Klan u shkëmbye edhe një puthje mes çiftit Stine dhe Roza Lati.

Por, moderatorja ka reaguar sot lidhur me këto pretendime dhe mundësisë që çifti të jetë rikthyer sërish bashkë pas ndarjes. Sipas Rozës, ngjarje e ndjeshme ishte e gjitha një ‘show’ dhe se publiku nuk duhet të besoj çfarë shikon.

“Show është show! Mos besoni çfarë shikoni! Roza ecën përpara më e fuqishme se kurrë, sepse tashmë Roza është peshë e rëndë. Jo tek kilet”, shprehet ajo.

Lexo edhe: Stine dhe Roza puthje në skenën e “Dance with me”, reagon “live”moderatorja (Foto)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023568153381348
array(1) { ["section"]=> string(70) "roza-lati-reagon-pas-puthjes-me-stinen-ne-skenen-e-dance-with-me-26194" }