Roza Lati shkon në kishë me taka për ditëlindje, s’do ta besoni çfarë i ka ndodhur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:04 13-06-2017 Roza Lati shkon në kishë me taka për ditëlindje, s’do ta besoni çfarë i ka ndodhur

Moderatorja simpatike Roza Lati sot ka ditëlindjen dhe ka vendosur që në këtë ditë të veçantë të shkojë në kishë.

Moderatorja është nisur drejt Kishës së Laçit menjëherë sapo ka mbaruar emisionin e mëngjesit në “Hangover” por veshja nuk ka qenë dhe aq e përshtatshme.

Roza ka qenë e veshur me taka por për t’i shpëtuar ndonjë incidenti është përpjekur të gjejë një zgjidhje dhe për këtë i ka ardhur në ndihmë një i moshuar që po shiste fara në rrugë.

“Një burrë i vjetër në moshë po hante fara ngjitur me dyqanin ku ne po blinim ujë. Ai dëgjoi ankesën time që isha me taka në kishë dhe më dha shapkat. Burri i vjetër ma bëri më të lehtë rrugën. Më dha shapkat e veta dhe takat e mia i lashë në dyqan për momentin”, tregon Roza në një video “live”.

fghfghfghfhfghfghf.png

fghfghfgdfgdfgdfgdf.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.07085394859314
array(1) { ["section"]=> string(87) "roza-lati-shkon-ne-kishe-me-taka-per-ditelindje-s-do-ta-besoni-cfare-i-ka-ndodhur-82331" }