Roza Lati ‘sulmon’ meshkujt: Jeni bërë të gjithë njësoj me...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:12 25-05-2019 Roza Lati ‘sulmon’ meshkujt: Jeni bërë të gjithë njësoj me...

Moderatorja e njohur e ‘Why Not’, Roza Lati, është shumë aktive në rrjetet sociale. 

Ajo herë pas here publikon foto nga jeta e përditshme dhe jo vetëm.

Së fundmi, Roza ka ndarë me ndjekësit diçka që i ka bërë përshtypje.

Moderatorja ka vënë re se meshkujt akuzojnë femrat se janë të gjitha njësoj për shkak të ndryshimeve që kanë bërë në fytyrë.

‘Tani që po e mendoj.. Më bën për të qeshur kur lexoj komente: Jeni bërë të gjitha femrat njësoj... Një kiru.rgji plastike... Bla bla bla... Bli bli bli... Po pse, meshkujt s'janë bërë të gjithë njësoj? Prej mjekrës kanë njësoj edhe ata. Apo jo zonjusha?’, shkruan Lati në postim.

-640-0-5ce95454b3bce.jpg

roza-lati.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024768114089966
array(1) { ["section"]=> string(62) "roza-lati-sulmon-meshkujt-jeni-bere-te-gjithe-njesoj-me-165675" }