Roza Lati tregon gjoksin pas operacionit për zmadhim, mjekja: Ta gëzosh!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:06 01-03-2017 Roza Lati tregon gjoksin pas operacionit për zmadhim, mjekja: Ta gëzosh!

Pak ditë më parë, Roza Lati, moderatorja dhe vajza e aktores së njohur Rita Lati, iu nënshtrua një ndërhyrjeje për zmadhimin e gjoksit.

Dhe ky është rezultati që e tregon përmes kësaj dekolteje të hapur.

“Roza Lati tregon rezultatin e ndërhyrjes ne gjoks. Një dekoltë shumë e bukur dhe mbi të gjitha në harmoni me trupin e Rozës. T’i gëzofsh”, thotë mjekja e ndërhyrjeve estetike Lida Hoxha.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.099707126617432
array(1) { ["section"]=> string(75) "roza-lati-tregon-gjoksin-pas-operacionit-per-zmadhim-mjekja-ta-gezosh-70396" }