Roza Lati zmadhon me sukses gjoksin, dhe nuk harron buzët... (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:23 12-02-2017 Roza Lati zmadhon me sukses gjoksin, dhe nuk harron buzët... (Foto)

Ish-konkurrentja e Dance With Me, Roza Lati ka bërë operacion gjoksin dhe mesa duket ka përfunduar me sukses.

Ajo duket mjaft e qetë në foto pas ndërhyrjes në gjoks teksa pozon me doktoreshën, e cila shkruan se Roza "nuk ka harruar as të bëjë buzët e kuqe". Tashmë pritet të shohim se në ç’masë e ka zmadhuar...

wer24t24yfcghhh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026482105255127
array(1) { ["section"]=> string(67) "roza-lati-zmadhon-me-sukses-gjoksin-dhe-nuk-harron-buzet-foto-68504" }